Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kalėdinė labdaros mugė

zoomed kaledos

Gruodžio 14 d. 13.30 val. maloniai kviečiame visus kretingiškius ir miesto svečius į Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos inicijuojamą Kalėdinę labdaros mugę, kurios metu už bibliotekos kolektyvo paruoštą produkciją gautos lėšos bus skirtos jaunimo erdvės inventoriui įsigyti. 15 val. Jūsų lauks šventinis prof. Sauliaus Šiaučiulio (pianinas) ir Laimono Urbiko (saksofonas) koncertas.

 

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, būdama visiems prieinama ir atvira viešoji įstaiga, siekia tapti patrauklesne vieta jaunimui ir užtikrinti kokybišką jauno žmogaus laisvalaikio praleidimą. Šiuo metu bibliotekoje nėra atskirų patalpų, skirtų savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms. 2013 m. Kretingos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus siekiama įkurti atvirą jaunimo erdvę, kurioje jauni žmonės galėtų turiningai, prasmingai ir kultūringai leisti laisvalaikį. Numatoma veikla: stalo žaidimai, filmų peržiūros, koncertai, paskaitos, mokymai, susitikimai, seminarai aktualiais klausimais ir kt. Tačiau efektyviam darbui su jaunimu reikalinga ne tik erdvė ar patalpos, bet ir inventorius (multimedijos projektoriai, stalai, kėdės, sėdmaišiai ir pan.).

 

Nuoširdžiai kviečiame apsilankyti Kalėdinėje mugėje ir paremti jaunimo turiningo, saugaus ir kultūringo laisvalaikio leidimo idėją!

 

 

Kretingos rajono savivaldybės

M. Valančiaus viešoji biblioteka

 

Kretingos.info

123456