Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Molėtuose daugėją vietų įvairioms paslaugoms ir prekybai teikti

Savivaldybės taryba tvirtins išplėstą viešųjų vietų, kuriose leidžiama prekiauti ir teikti paslaugas, sąrašą. Molėtų mieste tokių vietų numatyta net 14, seniūnijose – per 30.

Pastaruoju metu Molėtų mieste sukurta daug naujų viešųjų erdvių, kuriose galima prasmingai, turiningai ir aktyviai leisti laiką, ilsėtis, ir jose taip pat galėtų rastis nesudėtingų atrakcionų bei kitų paslaugų ar prekybos maisto produktais. Čia laukiama smulkaus verslo išmonės, entuziazmo ir aktyvumo. Savivaldybės administracija savo ruožtu ketina daugelyje naujų vietų leidimus prekiauti ar teikti paslaugas išduoti nemokamai.

Naujos vietos Molėtuose – paplūdimių aikštelės prie Pastovio ir Pastovėlio ežerų, aikštelės prie M. Apeikytės ir Vilniaus, Jaunimo ir Inturkės gatvių sankryžų, Jaunimo aikštė, aikštelės ties Ąžuolų g. 10, Vilniaus g. 15 pastatų, Vasaros estrada. Taip pat įvairi prekyba mieste bus leidžiama ir ankstesnėse viešose vietose: aikštelėse prie IKI prekybos centro, šalia KOOPS ūkio prekių parduotuvės, S. Dariaus ir S. Girėno, Melioratorių gatvėse.

Po 4 viešas vietai prekybai numatyta Čiulėnų, Giedraičių, Joniškio, Suginčių, po 3 – Balninkų, Inturkės, Mindūnų, po 2 – Alantos, Dubingių, po 1 – Luokesos ir Videniškių seniūnijose.

Taigi netrukus kviesime prekiauti ir teikti paslaugas naujose Molėtų rajono viešosiose vietose.

Išsamią informaciją teikia Turto skyrius: tel. (8 383) 40059

Sprendimo projektas dėl viešų vietų prekiauti ir teikti paslaugas

Viešųjų prekybos ir paslaugų vietų žemėlapis

Molėtų rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

123456